Oferty pracyPAKOWACZ KAWY BEZ ZNAJOMOŚCI J. NIEMIECKIEGO
PAKOWACZ KAWY BEZ ZNAJOMOŚCI J. NIEMIECKIEGO ImpactJob Hünfeld (Niemcy)
PAKOWACZ KAWY BEZ ZNAJOMOŚCI J. NIEMIECKIEGO ImpactJob Hünfeld (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 27 lipca 2022, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii . Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego Klienta z Hünfeld  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PAKOWACZ KAWY BEZ ZNAJOMOŚCI J. NIEMIECKIEGO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Pakowanie zestawów kawa + kubek

 WYMAGANIA:

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy i własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)
  • Dokładność i sumienność
  • Gotowość do pracy w soboty (warunek konieczny)
  • Dyspozycyjność do pracy na okres minimum 10 tygodni (warunek konieczny)

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (9,80 euro brutto/godzina)
  • Możliwość pracy w w soboty
  • Możliwość pracy dla PAR
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Brak ZEITKONTA
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 27 lipca 2022)
inne

oferty pracodawcy

Zwickau (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Bad Malente (Niemcy)
Duderstadt (Niemcy)