Oferty pracyKierowca C, C+E
Kierowca C, C+E Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Horebeke (Belgia)
Kierowca C, C+E Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Horebeke (Belgia) Aplikuj Opublikowano 3 sierpnia 2022, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

dla naszego klienta specjalizującego się w handlu, przetwarzaniu, pakowaniu i dostarczaniu produktów ziemniaczanych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca kat. C/C+E

Miejsce pracy: Horebeke, Belgia

Opis stanowiska:

  • transport i dystrybucja produktów ziemniaczanych głównie na terenie Belgii w zależności od wymagań klienta (20- 30 punktów dziennie)
  • praca na zmianie nocnej w godzinach 22.00 - 6.00, w niedziele, wtorki, czwartki i piątki
  • rozładunek u klienta: ręcznie lub przy użyciu wózka paletowego
  • pracodawca zapewnia 10-dniowe szkolenie i wdrożenie do pracy

Wymagania:

  • doświadczenie jako kierowca kategorii C, lub C+E
  • prawo jazdy kat C z kodem 95 – warunek konieczny.
  • karta kierowcy.
  • język angielski, francuski lub holenderski na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny
  • własny samochód- mile widziany.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 13,75€ brutto/h.
  • 30% dodatku za pracę na zmianie nocnej
  • opiekę polskiego koordynatora.
  • dopełnienie formalności związanych z wyjazdem.
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4000 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2100 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • oferujemy również zakwaterowanie – 85€/130€ tydzień.

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580

(Data aktualizacji: środa, 3 sierpnia 2022)