Oferty pracy KAMIENIARZ / MURARZ
KAMIENIARZ / MURARZ Berlin (Niemcy)
KAMIENIARZ / MURARZ Berlin (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 5 sierpnia 2022, do końca 5 dni

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA, lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swoich Niemieckich partnerów stale poszukuje kandydatów na stanowisko:

KAMIENIARZ / MURARZ

Miejsce pracy: Niemcy – 12307 Berlin
Nr ref: KAM-BER/DE/2022

Zakres obowiązków:
- restauracja i renowacja różnego rodzaju kamienia naturalnego
- wykonywanie zleconych prac kamieniarskich oraz murarskich
- renowacja fasady budynkow (np. zamki, koscioly, kamienice)
- możliwość nadgodzin
- stawka: 12,50 E brutto/H + 40 E netto dziennej

Wymagania:
-doświadczenie zawodowe
-mile widziana znajomość języka niemieckiego
-precyzja i dokładność
-samodzielność
-wlasny samochod (mozliwosc zabrania na wyjazd)

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
- ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
- opiekę polskojęzycznego koordynatora
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%
- płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku
- dodatek urlopowy i świąteczny (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
- płatne dni ustawowo wolne od pracy
- premię za polecenie nowych pracowników
- odzież ochronną
- dostęp do mobilnej aplikacji pracowniczej

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy dodając w temacie numer referencyjny: KAM-BER/DE/2022

(Data aktualizacji: piątek, 5 sierpnia 2022)