Oferty pracyPRACOWNIK TARTAKU / POMOCNIK -niewymagany j.niemiecki
PRACOWNIK TARTAKU / POMOCNIK -niewymagany j.niemiecki Schonach (Niemcy)
PRACOWNIK TARTAKU / POMOCNIK -niewymagany j.niemiecki Schonach (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 5 sierpnia 2022, do końca 5 dni

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK TARTAKU / POMOCNIK -niewymagany j.niemiecki

Miejsce pracy: Niemcy – 78136 Schonach
Nr. ref: TARTAK/DE/2022

Opis stanowiska pracy:
- prace pomocnicze w nowoczesnym tartaku
- przenoszenie, sortowanie i układanie drewna
- obsługa maszyn do obróbki drewna (wkładanie drewna do obróbki, wyciąganie gotowych elementów)
- czyszczenie maszyn
- prace porzadkowe
- stawka: 10,88 euro brutto/h + 35,00 euro diety miesięcznej

Wymagania:
- prawo jazdy kategorii B
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- mile widziana znajomość języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
- ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
- opiekę polskojęzycznego koordynatora
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%
- płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku
- dodatek urlopowy i świąteczny (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
- płatne dni ustawowo wolne od pracy
- premię za polecenie nowych pracowników
- odzież ochronną
- dostęp do mobilnej aplikacji pracowniczej

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy dodając w temacie numer referencyjny: TARTAK/DE/2022

(Data aktualizacji: piątek, 5 sierpnia 2022)