Oferty pracyPartner Acquisition Specialist (TK/07/22)
Partner Acquisition Specialist (TK/07/22) Weegree Opole (opolskie)
Partner Acquisition Specialist (TK/07/22) Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 5 sierpnia 2022, do końca 20 dni

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 19 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Partner Acquisition Specialist

(TK/07/22)

Miejsce pracy: Opole

Twoimi głównymi zadaniami będą:

  • Nawiązywanie kontaktów i podtrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi głównie w Europie, ale i na całym świecie ;)
  • Wyjazdy w zagraniczne delegacje
  • Tworzenie listy kontrahentów
  • Zarządzanie współpracą z pozyskanymi przedstawicielami marki
  • Przygotowywanie profili biznesowych nowych kontaktów
  • Negocjacje warunków umów oraz wynagrodzeń
  • Koordynowanie procesów rozliczeniowych i raportowanie wyników pośredników, a także przydzielać pracowników do określonych rekruterów
  • Przygotowywanie ofert dla nowych partnerów

Co pomoże odnaleźć Ci się na tym stanowisku?

  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacji i sprzedaży
  • Łatwość nawiązywania nowych kontaktów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość innych języków obcych
  • Dyspozycyjność do zagranicznych wyjazdów w delegacje
  • Otwartość, dynamiczność, energia
  • Chęć stałego rozwoju!

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny, jednak wiemy, że to nie wszystko!

Dlatego u nas jeszcze dostaniesz:

  • Samodzielne stanowisko, na którym rozwiniesz skrzydła
  • Darmowy dostęp do naszej w pełni wyposażonej siłowni 24/7
  • Darmowy masaż w godzinach pracy u naszego fizjoterapuety
  • Dofinansowanie do dojazdów na rowerach do pracy
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta z  darmowym parkingiem
  • Wszystkie niezbędne do pracy narzędzia
  • Liczne kursy i szkolenia!

Chętnie opowiemy więcej! Zadzwoń 532 768 399.

(Data aktualizacji: piątek, 5 sierpnia 2022)
inne

oferty pracodawcy

Gronau (48599) (Niemcy)
Opublikowano 11 sierpnia 2022
77694 Kehl (Niemcy)
Oudenaarde (Belgia)