Oferty pracyProjekt Manager - Architekt
Projekt Manager - Architekt Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Houthalen-Helchteren (Belgia)
Projekt Manager - Architekt Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Houthalen-Helchteren (Belgia) Aplikuj Opublikowano 8 sierpnia 2022, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta realizującego projekty w zakresie technologicznych i architektonicznych konstrukcji stalowych, przemysłowych suwnic technologicznych oraz budynków komercyjnych dla klientów europejskich poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Projekt Manager - Architekt

Miejsce pracy: Houthalen-Helchteren,  Belgia

 Opis stanowiska:

  • praca przy realizowaniu nietypowych projektów architektonicznych, oraz skomplikowanych technicznie konstrukcji "pod klucz"
  • monitorowanie budżetu i planowanie projektów w celu realizacji zgodnie z ustalonym harmonogramem i budżetem

  • koordynowanie zespołu projektowego składającego się z pracowników wewnętrznych i  podwykonawców oraz zapewnianie organizacji i planowania pracy różnych stron w zakresie podziału zadań, terminów i monitorowania ich pracy aż do zakończenia projektu;

  • koordynowanie i organizowanie różnych działań zgodnie z priorytetami i potrzebami klienta oraz projektu, aby móc oferować wydajne i skuteczne usługi spełniające wymagania jakościowe organizacji w ustalonych terminach.
    monitorowanie bezpieczeństwa związanego z realizacją i dostawą projektu oraz identyfikowanie możliwości optymalizacji w odniesieniu do bezpieczeństwa

  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z tytułem magistra inżyniera (budownictwo lub inżynieria mechaniczno - elektryczna)
  • doświadczenie w samodzielnym koordynowaniu projektów
  • doświadczenie w spawaniu elementów konstrukcji metodą MAG
  • bardzo dobra znajomość  znajomość języka angielskiego oraz holenderskiego
  • znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność samodzielnej pracy w oparciu o dokumentację techniczną.
  • prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

  • zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach, gwarantowane 40 h pracy tygodniowo (sporadycznie, możliwość nadgodzin, płatne 150%).
  • pensję w przedziale 2700€ - 4500€ brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia
  •  dodatki zmianowe:  popołudniowa +9,5%, nocki +20%).
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku 15,38 % rocznych zarobków brutto
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku 8,33 % rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • bon żywnościowy: 6€/dzień w pracy
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 85 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 130€/tydzień (pokój 1-osobowy).
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 8,33€ miesięcznie.

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 690 630 543

(Data aktualizacji: poniedziałek, 8 sierpnia 2022)