Oferty pracyPracownik produkcji - tartak (ZOL/03/22)
Pracownik produkcji - tartak (ZOL/03/22) Weegree 77694 Kehl (Niemcy)
Pracownik produkcji - tartak (ZOL/03/22) Weegree 77694 Kehl (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 11 sierpnia 2022, do końca 1 dzień

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 18 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Pracownik produkcji - tartak

Miejsce pracy: 77694 Kehl

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn do obróbki drewna, np. obsługa maszyny do cięcia drewna itp.
  • Obsługa wózka widłowego.
  • Dbanie o czystość na miejscu pracy.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie: 10,50-11 euro NETTO/ h
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Zwrot kosztów wyjazdu do Niemiec w wysokości do 100€ po przepracowaniu 168h.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę polskiego koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Dopłatę do paliwa.

Czego oczekujemy?

  • Dobrej kondycji fizycznej.
  • Podstawowej znajomości j. niemieckiego.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy drewnie.
  • Chęci do pracy.
  • Samochód na wyjazd.

  • Kontakt telefoniczny: +48 728 369 326
  • PRACA OD ZARAZ!

(Data aktualizacji: czwartek, 11 sierpnia 2022)
inne

oferty pracodawcy

Staden (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Belgia (Belgia)