Oferty pracyMechanik-ślusarz
Mechanik-ślusarz CANPACK S.A Brzesko (małopolskie)
Mechanik-ślusarz CANPACK S.A Brzesko (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 11 sierpnia 2022, do końca 1 dzień

Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej.

W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy w spółce

CANPACK Food and Industrial Packaging sp. z o.o. w Brzesku na stanowisku:

Mechanik-ślusarz

Główne obowiązki:

  • realizacja przeglądów bieżących i okresowych zgodnie z harmonogramem i odpowiednimi instrukcjami,
  • regeneracja i konserwacja części i podzespołów urządzeń linii produkcyjnych,
  • usuwanie usterek i awarii,
  • udział w przezbrojeniach urządzeń linii produkcyjnych,
  • serwisowanie urządzeń,
  • realizacja działań związanych z budową, montażem, przebudową i remontami urządzeń linii produkcyjnych,
  • wykonywanie prac warsztatowych,
  • współpraca i komunikacja z przełożonym oraz pracownikami zespołów roboczych,
  • realizowanie powierzonych obowiązków zgodnie z założeniami systemu WCM, przepisami BHP oraz z funkcjonującymi w firmie systemami zarządzania.

Wymagania kluczowe:

  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym,
  • wykształcenie średnie o profilu kierunkowym,
  • mile widziana umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy w zespole, systematyczność, odpowiedzialność,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych na zbliżonym stanowisku.

W zamian oferujemy:

  • interesującą pracę w szybko rozwijającej się grupie kapitałowej,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska,
  • możliwość ciągłego doskonalenia i zdobywania doświadczeń,
  • atrakcyjny pakiet socjalny w tym:
    • opieka medyczna LUXMED,
    • spotkania integracyjne i wycieczki,
    • Pracowniczy Program Emerytalny,
    • dofinansowanie do wczasów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV klikając przycisk „Aplikuj”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 11 sierpnia 2022)
inne

oferty pracodawcy

Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Opublikowano 18 kwietnia 2024
Opublikowano 15 kwietnia 2024
Brzesko (małopolskie)