Oferty pracyZastępca Kierownika
Zastępca Kierownika Dino Polska S.A. Debrzno (pomorskie)
Zastępca Kierownika Dino Polska S.A. Debrzno (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 12 sierpnia 2022, do końca 1 dzień

Zatrudnimy

ZASTĘPCĘ KIEROWNIKA

POSZUKUJESZ PEWNEJ I STABILNEJ PRACY Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU?
DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH PRACOWNIKÓW

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • zapewnienie funkcjonowania marketu pod nieobecność Kierownika
  • zarządzanie asortymentem marketu
  • prowadzenie marketu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy
  • reprezentowanie firmy wobec Klientów i dostawców

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC CIEBIE TO:

  • znajomość specyfiki handlu detalicznego
  • umiejętność skutecznego planowania
  • komunikatywność oraz kreatywność
  • umiejętność zarządzania zespołem

DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY

ZADZWOŃ!

785-235-102 / 665-941-451

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii
  • wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych
  • ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Jeśli nie posiada Pani/Pan adresu e-mail, zapraszamy do zgłoszenia się osobiście: w Centrali Dino, w marketach bądź Centrach Dystrybucyjnych naszej sieci wraz z podaniem danych kontaktowych. Istnieje również możliwość zgłoszenia listownie na adres siedziby: „DINO Polska" S.A., ul. Ostrowska 122, 63-700 Krotoszyn.

(Data aktualizacji: piątek, 12 sierpnia 2022)
inne

oferty pracodawcy

Samborowo Ul. Przemysłowa (warmińsko-mazurskie)
Opublikowano dzisiaj
Dzierzgoń, Lębork I Okolice, Łeba (pomorskie)
Jastrowie (wielkopolskie)
Opublikowano wczoraj