Oferty pracyPracownik produkcji - branża Automotive | Meerane (okolice Zwickau) | 1540-1720€ netto/miesiąc + zapewnione zakwaterowanie z dofinansowaniem
Pracownik produkcji - branża Automotive | Meerane (okolice Zwickau) | 1540-1720€ netto/miesiąc + zapewnione zakwaterowanie z dofinansowaniem Mondi Polska Meerane (okolice Zwickau) (Niemcy)
Pracownik produkcji - branża Automotive | Meerane (okolice Zwickau) | 1540-1720€ netto/miesiąc + zapewnione zakwaterowanie z dofinansowaniem Mondi Polska Meerane (okolice Zwickau) (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 13 sierpnia 2022, do końca 1 dzień

Aktualnie dla naszego prestiżowego klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

 Pracownik produkcji - branża Automotive

Miejscowość: Meerane (okolice Zwickau)

Stawka: ok. 1540-1720€ netto/miesiąc (na start) + zapewnione zakwaterowanie z dofinansowaniem

Oczekiwania:

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Posiadanie własnego auta na wyjazd

Opis stanowiska:

  • Praca na produkcji w branży Automotive np.: Volvo, Ford, Volkswagen
  • Montaż plastikowych elementów wentylatorów
  • Wzrokowa kontrola jakości
  • Dbanie o wysoką jakość produktów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach oraz wzrost stawki po przepracowanych miesiącach: zaczynasz od 11,60€ brutto/h, po 6 tygodniach stawka wzrasta do 13,34€ brutto/h, po 3 miesiącach: 13,92€ brutto/h, po 5 miesiącach 15,08€ brutto/h, po 7 miesiącach 15,87€ brutto/h
  • Dobre warunki sanitarne na miejscu pracy (możliwość zamawiania ciepłych posiłków, darmowe firmowe ubrania)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
  • Zorganizowane zakwaterowanie z dofinansowaniem
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stała opieka koordynatora
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Podatki odprowadzane w Niemczech
  • Zwrot za odzież roboczą

 * Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami netto dla I klasy podatkowej. Wynagrodzenie może się różnić w zależności od klasy podatkowej nadawanej przez niemiecki urząd podatkowy.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowej rodzinnej atmosferze, aplikuj!
tel: +48 500 456 300  lub   tel: +491603710352
Więcej ofert: https://mondi-polska.pl/oferty-pracy/

(Data aktualizacji: sobota, 13 sierpnia 2022)