Oferty pracyTechnik utrzymania ruchu - automatyk
Technik utrzymania ruchu - automatyk Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Gent (Belgia)
Technik utrzymania ruchu - automatyk Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Gent (Belgia) Aplikuj Opublikowano 5 listopada 2022, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla jednego z największych graczy w przemyśle motoryzacyjnym fabryki samochodów Volvo Car Gent składającej się z zakładu spawalniczego, lakierni, zakładu montażu końcowego, który obecnie zatrudnia 6 500 pracowników poszukujemy kandydatów na stanowisko:

         Technik utrzymania ruchu - automatyk

           Belgia, Gent

Opis stanowiska:

  • analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z nieprawidłowym działaniem w pełni zautomatyzowanych instalacji produkcyjnych.
  • optymalizacja zautomatyzowanego zakładu produkcyjnego pod względem wydajności, jakości
    i niezawodności technicznej.
  • wykonywanie zadań związanych z konserwacją zapobiegawczą i naprawczą.
  • identyfikacja, naprawa lub wymiana uszkodzonych systemów lub elementów zautomatyzowanych instalacji przemysłowych zgodnie z przepisami, specyfikacjami maszyn, dokumentacją itp.
  • gwarancja niezbędnych szkoleń i wsparcia ze strony przełożonych.
  • czynny udział we wprowadzaniu nowych instalacji, procesów i nowych modeli samochodów.
  • praca w zespole z innymi technikami.
  • praca w systemie dwuzmianowym lub stałej zmiany nocnej.
  • godziny pracy (5:15-13:30, 13:30-21:30, 21:30-5:15).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - dyplom z technologii energetycznych, elektromechaniki
  • lub 7 lat doświadczenia jako technik instalacji elektrycznych, pomiarowych lub kontrolnych.
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym w mowie i piśmie.
  • zainteresowanie automatyką, sterownikami PLC, robotyką (Simens TiA, SattLine, Profinet, CamarC3G, ABB, IRC5).
  • duże zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • doświadczenie w pracy na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych i maszynach sterowanych PLC,  certyfikaty zgodne z BA4 BA5 (mile widziane).
  • inicjatywa i chęć do rozwoju i poszerzania wiedzy.
  • zainteresowanie najnowszymi osiągnięciami technologicznymi.
  • chęć do nauki języka niderlandzkiego (klient zapewnia kurs języka w firmie).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach bezpośrednio z pracodawcą
  • pensję uzależnioną od stopnia doświadczenia w przedziale 4300€  - 4890 € brutto/m-c (w tym dodatek zmianowy +11% lub +26%).
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie 15,38 % rocznych zarobków brutto.
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie 8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • czeki żywieniowe w kwocie 5,70€ brutto/dzień.
  • Stołówka pracownicza - zapewnia zdrowe, pełnowartościowe pożywienie w rozsądnych cenach.
  • przez pierwsze 3 m-ce zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę.
  • ubezpieczenie zdrowotne oraz szpitalne.
  • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo.
  • możliwość odbywania szkoleń wewnętrznych.
  • rozwojowa ścieżka kariery.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 690 630 543, +48 515 233 504, +48 786 865 894

    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".

    Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.

    CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

(Data aktualizacji: sobota, 5 listopada 2022)