Oferty pracyOperator-programista tokarki CNC (FANUC) (DMT/09/21)
Operator-programista tokarki CNC (FANUC) (DMT/09/21) Weegree Francja, Region Paryża (Belgia)
Operator-programista tokarki CNC (FANUC) (DMT/09/21) Weegree Francja, Region Paryża (Belgia) Aplikuj Opublikowano 15 listopada 2022, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 19 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Francji, Holandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby zarówno klientów jak i kandydatów, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Operator-programista tokarki CNC (Fanuc)

Miejsce pracy: Francja, region Paryża

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie produktów dla branż takich jak: spożywcza, kosmetyczna, samochodowa, ciężka, rolnictwo.
  • Samodzielne programowanie tokarek typu ECOTURN 510 (DMG MORI), CUTEX ze sterowaniem Fanuc.
  • Praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi.
  • Praca na materiałach takich jak: stal, stal nierdzewna, aluminium, tytan, miedź.
  • Maszyny od 3 do 5 osi.
  • Programowanie z pulpitu maszyny.
  • Produkcja jednostkowa, małoseryjna.
  • Obróbka metali zgodnie z zamówieniami klienta - cięcie, pomiary i kontrola wyprodukowanych elementów.

Co oferujemy:

  • Stawkę 17-19€ brutto/h (zależne od doświadczenia).
  • Gwarancję stabilnej pracy.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 160h.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Bony żywnościowe do wykorzystania w polskich sklepach.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Program "Polecaj pracę" - za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami minimum 40 godzin - otrzymasz AŻ 1000 ZŁ .

 Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na ww. stanowisku.
  • Znajomości materiałów i szybkości cięcia.
  • Doświadczenia przy obróbce metalu i stali.
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego.
  • Wysokiej jakości pracy, dokładności, rzetelności, samodzielności!

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość języka francuskiego lub angielskiego.
  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.

 Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny: +48 660 647 654 lub + 48 604 745 186
  • Decydując się na współpracę z nasza firmą, dostajesz gwarancję stabilności i ciągłości zatrudnienia. Zawsze współpracujemy z firmami, które gwarantują projekty długoterminowe. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci w znalezieniu innego pracodawcy, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

(Data aktualizacji: wtorek, 15 listopada 2022)
inne

oferty pracodawcy

Racibórz (śląskie)
Opublikowano dzisiaj
40724 Hilden (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Okolice Waregem (Belgia)
Opublikowano 23 kwietnia 2024