Oferty pracyPRZEDSTAWICIEL HANDLOWY dla firmy SPEDYCYJNEJ
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY dla firmy SPEDYCYJNEJ PMSolutions Warszawa, Kraków Wrocław (mazowieckie)
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY dla firmy SPEDYCYJNEJ PMSolutions Warszawa, Kraków Wrocław (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 18 listopada 2022, do końca 1 dzień

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY dla firmy SPEDYCYJNEJ
Warszawa lub Wrocław albo okolice Krakowa
Umowa  o pracę lub b2b
Możliwość pracy zdalnej (Warszawa/ Wrocław/ Kraków)

Wynagrodzenie 6000 – 9000 pln plus premie
Wymagamy doświadczenia jako PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY  w branży: transport-spedycja-logistyka,
Twój zakres obowiązków

Pozyskiwanie klientów na usługi spedycyjne oraz opieka nad dotychczasowymi.
Realizacja planów sprzedażowych.
Budowanie i utrzymywanie stałych długofalowych relacji z klientami.
Pozyskiwanie informacji o zmianach w otoczeniu rynkowym oraz analiza działań konkurencji.
Współpraca ze spedytorami w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klientów.
Uczestnictwo w przygotowywaniu kontraktów, umów i ofert handlowych.
Dbałość o dobry wizerunek firmy (uczestnictwo w przetargach, w targach).
Nasze wymagania

Doświadczenia w branży TSL
Zainteresowanie rynkiem usług logistycznych w transporcie morskim, lotniczym, kolejowym i drogowym
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym B2
Doświadczenie w działaniach handlowych.
Wysoka motywacja i zaangażowanie w realizację celów.
Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne.

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIANA na jobs@personnelandmedia.com w tytule wpisując nazwę stanowiska

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia. Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”.

(Data aktualizacji: piątek, 18 listopada 2022)