Oferty pracyLAKIERNIK SAMOCHODOWY - mile widziana znajomosc j. niemieckiego lub angielskiego
LAKIERNIK SAMOCHODOWY - mile widziana znajomosc j. niemieckiego lub angielskiego Ostheim Vor Der Rhön (Niemcy)
LAKIERNIK SAMOCHODOWY - mile widziana znajomosc j. niemieckiego lub angielskiego Ostheim Vor Der Rhön (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 22 listopada 2022, do końca 1 dzień

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - mile widziana znajomosc j. niemieckiego lub angielskiego

Miejsce pracy: Niemcy – 97645 Ostheim vor der Rhön
Nr Ref: LAK-OSTHEIM/DE/2022

Opis stanowiska:

-lakierowanie natryskowe samochodów osobowych wszystkich marek przy użyciu oryginalnych lakierów VW

-stawka: 13,00 E brutto/H + 50 E netto dziennej diety

Wymagania:

-doświadczenie zawodowe

-wykształcenie kierunkowe

-prawo jazdy oraz samochód na wyjazd

-mile widziana znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem

- ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec

- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy

- opiekę polskojęzycznego koordynatora

- możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%

- płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku

- dodatek urlopowy i świąteczny  (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)

- płatne dni ustawowo wolne od pracy

- premię za polecenie nowych pracowników

- odzież ochronną

- dostęp do mobilnej aplikacji  pracowniczej

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy dodając w temacie numer referencyjny: LAK-OSTHEIM/DE/2022

(Data aktualizacji: wtorek, 22 listopada 2022)