Oferty pracydoradca ubezpieczeniowy
doradca ubezpieczeniowy Wrocław I Okolice (dolnośląskie)
doradca ubezpieczeniowy Wrocław I Okolice (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 24 listopada 2022, do końca 11 dni

Chcesz zacząć zarabiać od 5 do 15 tys. zł miesięcznie? Zależy Ci na swobodnej organizacji własnej pracy? Lubisz rozmawiać z ludźmi? Zacznij pracować w renomowanej firmie ubezpieczeniowej i zacznij zarabiać ponadprzeciętnie. Wyślij CV na adres - michal.tchorzewski (at) pru-konsultant.pl

Doradca Ubezpieczeniowy

Miejsce pracy: Wrocław i okolice

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów;
  • Analiza potrzeb i oczekiwań klienta oraz wsparcie w wyborze optymalnego rozwiązania ubezpieczeniowego;
  • Tworzenie i utrzymywanie relacji z klientami;
  • Poszerzanie zakresu wiedzy poprzez udział w szkoleniach i warsztatach z trenerami i ekspertami.

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;
  • Zdolność efektywnego zarządzania czasem i systematyczność;
  • Wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • System szkoleń i warsztatów podnoszących twoje kwalifikacje
  • Elastyczny czas i miejsce pracy
  • Uczciwy i przejrzysty system wynagrodzeń
  • Wsparcie w całym okresie współpracy
  • Wycieczki w ramach konkursów i nagród.

Benefity

  • Pakiet szkoleń
  • Udostępnienie szerokiej bazy danych potencjalnych klientów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres - michal.tchorzewski (at) pru-konsultant.pl

(Data aktualizacji: czwartek, 24 listopada 2022)