Oferty pracyWolne weekendy/Konserwator wind/Lublin
Wolne weekendy/Konserwator wind/Lublin Lublin (lubelskie)
Wolne weekendy/Konserwator wind/Lublin Lublin (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 25 listopada 2022, do końca 1 dzień

Firma działająca w Polsce od 1928 roku, zajmująca się projektowaniem, sprzedażą, montażem, konserwacją i naprawą urządzeń dźwigowych i przenośników poszukuje pracowników na stanowisko:

Konserwator wind

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • Ocena stanu technicznego dźwigów,
  • Świadczenie usług pogotowia dźwigowego,
  • Wykonywanie napraw i regulacji w konserwowanych urządzeniach,
  • Współpraca z klientem i użytkownikiem urządzeń.

Wymagania:

  • Uprawnienia w zakresie konserwacji dźwigów,
  • 2 - letnie doświadczenie w branży dźwigowej lub pokrewnej,
  • Otwartość na naukę,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • Kultura bezpieczeństwa pracy,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV,
  • Prawo do jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w stabilnej firmie z międzynarodowym zapleczem,
  • Umowę o pracę,
  • Narzędzia pracy niezbędne na w/w stanowisku (samochód służbowy, telefon),
  • Bogaty pakiet szkoleń technicznych,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów i świadczeń socjalnych,
  • Wolne weekendy i pracę od poniedziałku do piątku (plus dyżury).

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „LUBLIN” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

(Data aktualizacji: piątek, 25 listopada 2022)