Oferty pracyŚLUSARZ (FIRMA PRODUKUJĄCA WINDY BUDOWLANE)
ŚLUSARZ (FIRMA PRODUKUJĄCA WINDY BUDOWLANE) ImpactJob Augsburg (Niemcy)
ŚLUSARZ (FIRMA PRODUKUJĄCA WINDY BUDOWLANE) ImpactJob Augsburg (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 26 listopada 2022, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ŚLUSARZ (FIRMA PRODUKUJĄCA WINDY BUDOWLANE)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prace ślusarskie przy produkcji wind budowlanych

WYMAGANIA:

  • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie ślusarza
  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (12,63 euro brutto/ godzina + 24 euro netto diety/każdy przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: sobota, 26 listopada 2022)
inne

oferty pracodawcy

Dornbirn (Austria)
Opublikowano dzisiaj
Bruckberg (Niemcy)