Oferty pracySpawacz MAG praca OD ZARAZ!
Spawacz MAG praca OD ZARAZ! Fulda (Niemcy)
Spawacz MAG praca OD ZARAZ! Fulda (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 31 stycznia 2023, do końca 1 dzień

Twój zakres obowiązków

  • praca na stanowisku spawacza MAG / TIG
  • przygotowanie elementów do spawania
  • spawanie elementów na podstawie rysunku technicznego

Pracodawca oferuje

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • długoterminową współpracę
  • bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do kuchni, łazienki oraz internetu
  • wynagrodzenie miesięczne od 2200 – 2400 € netto
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • bonus powitalny w wysokości 50 €
  • 200 € premii po przepracowaniu pierwszego miesiąca
  • 200 € premii za zwerbowanie kolegi / znajomego do pracy
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • punktualne wypłaty
  • płatny urlop
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
  • opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, składki emerytalne, Kindergeld itp.)

Wymagania pracodawcy

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na stanowisku Spawacza
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód (mile widziane)

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerami telefonów:

+48 34 35 02 159 lub +48 884 375

(Data aktualizacji: wtorek, 31 stycznia 2023)