Oferty pracyPraca w markecie przy wykładaniu towaru
Praca w markecie przy wykładaniu towaru Dino Polska S.A. Kliniska Wielkie Ul. Szczecińska, Wołczkowo Ul. Lipowa (zachodniopomorskie)
Praca w markecie przy wykładaniu towaru Dino Polska S.A. Kliniska Wielkie Ul. Szczecińska, Wołczkowo Ul. Lipowa (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 1 lutego 2023, do końca 1 dzień

 Zatrudnimy osoby do

PRACY PRZY WYKŁADANIU TOWARU

SZUKASZ PRACY DODATKOWEJ NA PODSTAWIE UMOWY ZLECENIE LUB UMOWY O PRACĘ?

CHCESZ PRACOWAĆ W OKREŚLONYM CZASIE LUB GODZINACH?

CHCESZ ZDOBYĆ  DOŚWIADCZENIE W HANDLU?

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • ekspozycja towarów na sali sprzedaży z zachowaniem standardów
  • umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych
  • zapewnienie należytej estetyki ekspozycji
  • dbanie o świeżość i jakość naszych produktów, m.in. poprzez kontrolę terminów
  • utrzymanie porządku w markecie i jego otoczeniu

ZADZWOŃ!

785-235-102 / 665-941-451

ODPOWIEMY NA KAŻDE ZGŁOSZENIE!

Jeśli nie posiada Pani/Pan adresu e-mail, zapraszamy do zgłoszenia się osobiście: w Centrali Dino, w marketach bądź Centrach Dystrybucyjnych naszej sieci wraz z podaniem danych kontaktowych. Istnieje również możliwość zgłoszenia listownie na adres siedziby: „DINO Polska" S.A., ul. Ostrowska 122, 63-700 Krotoszyn.

(Data aktualizacji: środa, 1 lutego 2023)
inne

oferty pracodawcy

Kutno I Okolice, Żytno, Ostrowy (pow. Kutnowski), Radomsko, Tom (łódzkie)
Opublikowano wczoraj
Wolbrom Ul. Miechowska (małopolskie)
Samborowo Ul. Przemysłowa (warmińsko-mazurskie)