Oferty pracyZnasz niemiecki – praca stała lub dorywcza
Znasz niemiecki – praca stała lub dorywcza PMSolutions Łódź (łódzkie)
Znasz niemiecki – praca stała lub dorywcza PMSolutions Łódź (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 1 lutego 2023, do końca 1 dzień

ŁÓDŹ/ praca w biurze

Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub zlecenie

Szukamy osób zainteresowanych pracą  min 0,5 etatu do pełnego

Nie wymagamy języka angielskiego !
Nie wymagamy doświadczenia

Szukamy kandydatów z poziomem niemieckiego min A2/B1

Opis stanowiska:
wpisywanie danych do systemu
uzupełnianie protokołów w systemie

ZAPRASZAMY DO PRZESŁANIA CV na maila:  jobs@personnelandmedia.com
Prosimy w tytule wpisać nazwę stanowiska --> Niemiecki  – ŁÓDŹ

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zgodnie z art. 6 ust. 1 a. rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dalej "GDPR". Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji w PERSONNEL AND MEDIA SOLUTIONS SC.

(Data aktualizacji: środa, 1 lutego 2023)