Oferty pracyPRZEDSTAWICIEL HANDLOWY TERENOWY – NIEMCY
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY TERENOWY – NIEMCY PMSolutions Cała Polska (mazowieckie)
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY TERENOWY – NIEMCY PMSolutions Cała Polska (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 3 marca 2023, do końca 1 dzień

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY TERENOWY – NIEMCY

Praca wymaga wyjazdów na terenie Niemiec
Spotkania z firma raz na kwartał

Nasz Klient to polski producent  PCV i Aluminium - Kontakt ze stolarniami, firmami montażowymi
Zadania:
Budowa sieci sprzedaży- pozyskiwanie klientów
Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
Ścisła współpraca z działem handlowym firmy
Profil:
Umiejętność nawiązywania i budowania relacji
Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i budowanie sieci klientów
Biegła znajomość języka polskiego i niemieckiego
Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
samochód służbowy
laptop , telefon
ubezpieczenie medyczne
możliwości rozwoju zawodowego

Zapraszamy do aplikowania na jobs@personnelandmedia.com z dopiskiem „ Sprzedawca Terenowy/ Przedstawiciel Handlowy z językiem NIEMIECKIM „

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”.

(Data aktualizacji: piątek, 3 marca 2023)