Oferty pracyOperator maszyn CNC w Chemnitz
Operator maszyn CNC w Chemnitz BestHill Work Chemnitz (Niemcy)
Operator maszyn CNC w Chemnitz BestHill Work Chemnitz (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 4 marca 2023, do końca 1 dzień

BestHill Work  to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze  16434.Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje. BestHill Work to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonego procesu rekrutacji,zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze.

Zakres obowiązków i wymagania:

  • Frezarka CNC ze sterowaniem Siemens (Sinumeric)
  • wymiana narzędzi, wykrywanie błędów
  • Odlewy do maszyn rolniczych
  • podstawowa znajomość j. niemieckiego

Oferta pracodawcy:

  • umowa o prace, pełny etat, długofalowa współpraca
  • stały kontakt koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia
  • wynagrodzenie 13,50 €netto /h opłacone zakwaterowanie

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny od pon- pt 9.00 do 17.00

799 956 165  lub 789 362 250

www.besthillwork.eu

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BestHill Work moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą.Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych osobowych ,ich poprawiania,zarządzania,zaprzestania przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.Podanie danych jak również zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolne.

(Data aktualizacji: sobota, 4 marca 2023)
inne

oferty pracodawcy

Bawaria, Badenia Wirtembergia, Hesja (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Erlangen (Niemcy)