Oferty pracyРаботник производства (GPEC 04/2023)
Работник производства (GPEC 04/2023) Weegree.com Racibórz (śląskie)
Работник производства (GPEC 04/2023) Weegree.com Racibórz (śląskie) Aplikuj Opublikowano 6 marca 2023, do końca 1 dzień

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Работник производства

Miejsce pracy: Racibórz

Описание вакансии:

Работа на производстве подставок для дорожных знаков
Простая работа по обслуживанию производственной машины
Вложить сырьё под пресс, с пресса готовый элемент, отправить по линии к дальнейшей обработке.

Требования:

Ответственность
Физическая выносливость
Готовность работы в посменном режиме

Мы предлагаем:

Договор - Umowa zlecenia
Работа в 2 смены по 12 часов
Ставка - 23.50 злотых брутто
Заработная плата 10 числа каждого месяца на банковскую карту

Контакт

Юлия tel:882-788-028 (Viber/ WhatsApp/ Telegram)

(Data aktualizacji: poniedziałek, 6 marca 2023)