Oferty pracyOpiekun/ka os. starszych - domy opieki Niemcy
Opiekun/ka os. starszych - domy opieki Niemcy Schweinfurt (Niemcy)
Opiekun/ka os. starszych - domy opieki Niemcy Schweinfurt (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 13 marca 2023, do końca 1 dzień

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Posiadamy oferty pracy głównie w centralnych Niemczech oraz górnej Bawarii (okolice Norymbergi oraz  Wurzburga).

Twój zakres obowiązków:

  • Praca jako opiekunka/ opiekun osób starszych
  • Podawanie leków, pomoc w jedzeniu, myciu i ubieraniu się, ścielenie łóżek
  • Praca w systemie 3 zmianowym
  • Praca w domu opieki

Pracodawca oferuje:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Długoterminową współpracę
  • Bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do kuchni, łazienki oraz internetu
  • Stawkę godzinową w wysokości 14 € brutto
  • Wynagrodzenie miesięczne od 1800 € netto
  • Pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • Bonus powitalny w wysokości 50 €
  • 200 € premii po przepracowaniu pierwszego misiąca
  • 200 € premii za zwerbowanie koleżanki do pracy
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • Punktualne wypłaty
  • Płatny urlop, dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • Opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
  • Świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Ukończona szkoła pielęgniarska
  • Doświadczenie na stanowisku Opiekun/ka os. Starszych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własny samochód

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerami telefonów:

+48 34 35 02 159 lub +48 884 375 335

(Data aktualizacji: poniedziałek, 13 marca 2023)