Oferty pracyPRACOWNIK OBSŁUGI BAGAŻOWEJ NA LOTNISKU - OFERTA Z KURSEM J.NIEMIECKIEGO
PRACOWNIK OBSŁUGI BAGAŻOWEJ NA LOTNISKU - OFERTA Z KURSEM J.NIEMIECKIEGO ImpactJob Frankfurt Nad Menem (Niemcy)
PRACOWNIK OBSŁUGI BAGAŻOWEJ NA LOTNISKU - OFERTA Z KURSEM J.NIEMIECKIEGO ImpactJob Frankfurt Nad Menem (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 18 marca 2023, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego Klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK OBSŁUGI BAGAŻOWEJ NA LOTNISKU

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Załadunek bagaży i przewożenie ich do samolotów
  • Załadunek do luków bagażowych
  • Rozładunek z samolotu, przewóz i rozładunek na taśmę bagażową do odbioru przez pasażerów
  • Kierowanie i obsługa urządzeń i pojazdów przeładunkowych
  • Przyjmowanie i zabezpieczanie samolotów
  • Obsługa towarów niebezpiecznych
  • Usuwanie bagażu z systemu przenośników bagażu
  • Załadunek i rozładunek wózków bagażowych i kontenerów
  • Kodowanie bagażu i odprawa
  •  Sortowanie bagażu

WYMAGANIA:

  • Sprawność fizyczna
  • Zaświadczenie o niekaralności (warunek konieczny)
  • Gotowość do pracy zmianowej, w weekendy oraz w nadgodzinach
  • Udokumentowane ostatnie 5 lat aktywności zawodowej (warunek konieczny)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do odbycia 6-12 tyg. kursu j. niemieckiego w formie on-line zakończonego egzaminem (start 17.04.2023)

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą (nie przez Agencję)
  • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanej niemieckiej firmie
  • Szkolenia przygotowujące do rozpoczęcia pracy oraz podnoszące kwalifikacje
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (14,18 euro brutto/ godzina + dodatki zmianowe: +25% dodatku do stawki godzinowej za pracę zmianę nocną, + 50% dodatku do stawki godzinowej za pracę w niedziele, + 100 % dodatku do stawki godzinowej za pracę w dni świąteczne; po 6 mies. STAWKA GODZINOWA WZRASTA po 6 mies.14,53 euro brutto/h, po 24 mies. 14,86 euro brutto/h, po 36 mies.: 15,40 euro brutto/h)
  • Wynagrodzenie na czas trwania kursu niemieckiego- 1000 euro netto/ miesiąc
  • Dodatek relokacyjny w wysokości 1000 euro brutto, który wypłacany jest w czterech transzach, po 250 euro brutto/tygodniowo
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie blisko pracy
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: sobota, 18 marca 2023)
inne

oferty pracodawcy

Gera (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Radevormwald (Niemcy)
Gmunden (Austria)