Oferty pracyOPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO TYPU REACH TRUCK
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO TYPU REACH TRUCK LIMNUSWORK Sp. z o.o. Sp. k. Kraków (małopolskie)
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO TYPU REACH TRUCK LIMNUSWORK Sp. z o.o. Sp. k. Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 22 marca 2023, do końca 1 dzień

LIMNUSWORK Sp. z o.o.Sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Obecnie dla naszego klienta z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO TYPU REACH TRUCK

Zadania:

  • Podstawowe obowiązki na stanowisku order pickera
  • Praca na wózkach widłowych wysokiego składowania (reach truck)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Własny samochód na wyjazd mile widziany

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • Stawka: 11,02 - 12,04 EUR brutto / h
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie zapewnione przez pracodawcę
  • Gwarancje odprowadzania składek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 508 199 988 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 - 16:30. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Administratorem zbieranych danych jest LimnusWork Sp. z o.o.Sp.k. Al. 29 listopada 153/1-4, 31-406 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ: 15504).

(Data aktualizacji: środa, 22 marca 2023)
inne

oferty pracodawcy

Poznań (wielkopolskie)
Opublikowano wczoraj
Dobra (małopolskie)