Oferty pracyACCOUNTANT with GERMAN and ENGLISH
ACCOUNTANT with GERMAN and ENGLISH PMSolutions Poznań (wielkopolskie)
ACCOUNTANT with GERMAN and ENGLISH PMSolutions Poznań (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 22 marca 2023, do końca 1 dzień

ACCOUNTANT  with GERMAN and ENGLISH
Poznań
Praca hybrydowa

Nasz Klient poszukuje kandydata który chciałby zarządzać zespołem około 7 osób

Kluczowe obowiązki:

- Nadzór nad zespołem, dbanie o terminowość, jakość i efektywność oraz zgodność wykonania zadania z opisem.
-  Organizowanie regularne spotkania zespołu, wspieranie zespołu, promowanie otwartej komunikacji w zespole.
- Zapewnianie wsparcia merytorycznego i procesowego w sprawach związanych z księgowaniem i rozliczaniem transakcji finansowo-księgowych, monitorowaniem zobowiązań, planowaniem płatności, rozliczaniem wydatków na podróże służbowe (T&E), uzgadnianiem i potwierdzaniem sald z dostawcami.
- Wsparcie w rozwiązywaniu zapytań pracowników.
Idealny kandydat:

  - Posiada min. 3 lata doświadczenia w finansach i księgowości,
 - Posiada biegłą znajomość języka angielskiego oraz dobra znajomość języka niemieckiego
  - Potrafi wykonywać wiele zadań i ustalać priorytety, planować, organizować i koordynować pracę i zasoby w perspektywie krótko- i długoterminowej.
  - Potrafi zidentyfikować i wybrać alternatywę, która ma największe prawdopodobieństwo sukcesu lub skuteczności i najlepiej pasuje do naszych celów.
  -  Potrafi pracować pod presją czasu, elastycznych w podejściu, posiadających samodzielną motywację do pracy.

Co oferujemy:

   - Hybrydowe środowisko pracy (2 dni w biurze - 3 w domu)
   - Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dużej międzynarodowej korporacji.
   - Prawdziwa perspektywa pracy w dynamicznym środowisku.
   - Kompleksowe wdrożenie na nowe stanowisko.
   - System kafeteryjny pracowniczy, w tym karta Multisport Benefit współfinansowana przez pracownika.
  - Możliwości zwrotu czesnego, kursów językowych i innych działań rozwojowych i edukacyjnych.
  - Bonus świąteczny i świąteczny.
  - Dofinansowanie kolonii letnich dla dzieci.
  - Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę oraz dofinansowane ubezpieczenie medyczne na preferencyjnych warunkach.

Zapraszamy do przesłania CV na jobs@personnelandmedia.com w TYTULE prosimy wpisać nazwę stanowiska

W tytule dopisz nazwę stanowiska
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Prosimy dodać poniższą klauzulę do CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

(Data aktualizacji: środa, 22 marca 2023)