Oferty pracyElektronik / Mechatronik / Elektryk Przemysłowy
Elektronik / Mechatronik / Elektryk Przemysłowy Wertheim (Niemcy)
Elektronik / Mechatronik / Elektryk Przemysłowy Wertheim (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 24 marca 2023, do końca 1 dzień

Nasz niemiecki partner, szuka do pracy od zaraz elektroników, mechatroników, elektryków przemysłowych lub elektryków z doświadczeniem przy szafach sterowniczych. Gwarantujemy minimum 4 lata stacjonarnej pracy w jednym miejscu.

Obowiązki

-  praca jako elektryk / elektronik w firmie produkującej maszyny i urządzenia produkcyjne dla firm takich jak BMW, Bosch, Samsung, Volkswagen.

- okablowywanie poszczególnych podzespołów maszyn

- składanie i podłączanie kompletnych maszyn i urządzeń produkcyjnych z przygotowaniem ich do końcowej  instalacji

- okablowywanie szaf sterowniczych na podstawie rysunku technicznego

Wymagania

-      komunikatywna znajomość języka niemieckiego

-        wykształcenie kierunkowe

-        min. 2 letnie doświadczenie w zawodzie

-        prawo jazdy kat. B

-        mile widziany własny samochód

Oferujemy

-       niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

-       długoterminową współpracę

-        gwarantujemy opłacone, w pełni wyposażone zakwaterowanie (kuchnia, łazienka, darmowy internet)

-        stawkę godzinową:

Na start 13,00 €/h

po 6 tygodniach 14,52 €/h

po 3 miesiącach 15,16 €/h

po 5 miesiącach 16,42 €/h

po 7 miesiącach 19,14 €/h

po 9 miesiącach 19,80 €/h

po 15 miesiącach 22,77 €/h

 +  dietę za przepracowaną godzinę w wysokości 4 €

-      wynagrodzenie NETTO zaczyna się od 2 419 Euro i rośnie odpowiednio ze stawką aż do ponad 3300 Euro

-        pracę w pełnym wymiarze godzinowym (168 tygodniowo)

-        możliwość pracy w nadgodzinach

-        bonus powitalny w wysokości 50 €

-        200 € premii po przepracowaniu pierwszego miesiąca

-        Premia za zwerbowanie kolegi/znajomego w wysokości 200 €

-        możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

-        punktualne wypłaty

-        płatny urlop

-        dodatki urlopowe oraz świąteczne

-        odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

-        opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego

-        świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, składki emerytalne, Kindergeld itp.)

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod

numerami telefonów: +48 34 35 02 159, +48 884 375 335

(Data aktualizacji: piątek, 24 marca 2023)