Oferty pracySpawacz MAG
Spawacz MAG Wertheim (Niemcy)
Spawacz MAG Wertheim (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 24 marca 2023, do końca 1 dzień

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Posiadamy oferty pracy głównie w centralnych Niemczech oraz górnej Bawarii (okolice Norymbergi oraz  Wurzburga)

Opis stanowiska:

-  spawanie różnego rodzaju konstrukcji stalowych metodą MAG

-  spawanie głównie czarnej stali w przedziale od 5 do 50 MM

-  praca z rysunkiem techniczny

-  drobne prace ślusarskie

Oferujemy:

- umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony

- długoterminową współpracę

gwarantujemy opłacone, w pełni wyposażone zakwaterowanie (kuchnia, łazienka, darmowy internet)

- pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w nadgodzinach

- wynagrodzenie miesięczne od 2200 - 2400 € netto

- stawka godzinowa  + dieta, stawka godzinowa jest zależna od doświadczenia.

bonus powitalny w wysokości 50 €

- możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

- punktualne wypłaty

- płatny urlop

- dodatki urlopowe oraz świąteczne

200 € jednorazowej premii po przepracowaniu pierwszego miesiąca

- 200 € premii za zwerbowanie kolegi/znajomego

- odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

- opiekę koordynatora

- pomoc w przyporządkowaniu odpowiedniej klasy podatkowej

- wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- aktualne certyfikaty spawalnicze będą dodatkowym atutem

- min. 2 letnie doświadczenie

- prawo jazdy kat. B

- własny samochód - mile widziany

Dodatkowe informacje:

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod

numerami telefonów: +48 34 35 02 159 lub +48 884 375 335

(Data aktualizacji: piątek, 24 marca 2023)