Oferty pracySupport Specialist with Spain
Support Specialist with Spain PMSolutions Sofia (Bułgaria)
Support Specialist with Spain PMSolutions Sofia (Bułgaria) Aplikuj Opublikowano 24 marca 2023, do końca 1 dzień

Obowiązki

- deliver outstanding client service;

- identify and assess customers’ needs;

- assist with general inquiries, product support and troubleshooting via phone, e-mail, chat or tickets

Wymagania

You should be fluent in Spain and communicative English and have excellent communication skills.

Oferujemy

- relocation assistance

- stable job and career development opportunities

- ddditional health insurance

- 50+ benefits and services to choose from

- positive international working environment

Please send your CV in English to email: s.winciorek@personnelandmedia.com

with the note SPAIN - BULGARIA

We reserve the right to answer only selected applications.

Please include permit for processing personal data in CV as following:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwane dalej „RODO”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych w PERSONNEL AND MEDIA

(Data aktualizacji: piątek, 24 marca 2023)