Oferty pracyPraca z językiem francuskim
Praca z językiem francuskim PMSolutions Sofia (Bułgaria)
Praca z językiem francuskim PMSolutions Sofia (Bułgaria) Aplikuj Opublikowano 24 marca 2023, do końca 1 dzień

Obowiązki

- zapewnienie wyjątkowej obsługę klienta;

- identyfikowanie i ocena potrzeb klientów;

- pomoc w ogólnych zapytaniach, wsparcie produktu i rozwiązywanie problemów przez telefon, e-mail, czat lub bilety;

Wymagania

- powinieneś biegle władać językiem francuskim i komunikatywnie angielskim i mieć doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy

- pomoc w przeprowadzce;

- stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego;

- dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne;

- pozytywne międzynarodowe środowisko pracy;

CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres email: s.winciorek@personnelandmedia.com

z dopiskiem FRANCUSKI- BUŁGARIA

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w następujący sposób:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwane dalej „RODO”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych w PERSONNEL AND MEDIA

(Data aktualizacji: piątek, 24 marca 2023)