Oferty pracyMonter części maszyn
Monter części maszyn Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Tilburg / Oisterwijk (Holandia)
Monter części maszyn Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Tilburg / Oisterwijk (Holandia) Aplikuj Opublikowano 24 marca 2023, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Szukasz pracy jako monter części maszyn? Możesz pochwalić się doświadczeniem w pracy na tym stanowisku?

Mamy dla Ciebie pracę w stabilnej, holenderskiej firmie, zajmującej się produkcją wysokiej jakości maszyn i osprzętu:  miniładowarek, ładowarek kołowych i  teleskopowych na komponentach marki Giant, Kubota i innych.

To pewna i stała praca z możliwością rozwoju na stanowisku:

Monter części maszyn budowlanych

       Miejsce pracy: Tilburg / Oisterwijk, Holandia

Zadania:

Jako monter części maszyn będziesz wykonywać wszystkie typowe prace montażowe. Bazując na swojej wiedzy technicznej i umiejętnościach, będziesz odpowiadać za montaż półfabrykatów. Będziesz także lutował części produktów, czytał rysunki i schematy techniczne oraz zgłaszał błędy w procesie produkcyjnym. Ponadto do Twoich obowiązków będzie: montaż silników, skrzynek elektrycznych, filtrów, sprzęgieł, opon.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne w zakresie mechaniki, hydrauliki i / lub pneumatyki
  • min. rok doświadczenia w zawodzie mechanik maszyn / mechanik samochodowy
  • umiejętność pracy na podstawie rysunków i schematów technicznych
  • znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • gotowość do odbycia dnia testowego w firmie.
  • samodzielność i dokładność
  • prawo jazdy kat. B (dojazd do pracy samochodem służbowym)

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
  • Stawka godzinowa: €16,49 € - €17,86 (co zawiera  13,3% dodatku zmianowego)
  • Pracę od pn. do pt. na dwie zmiany (6.00-14.30, 14.00-22.45 - w piątki do 20.00)
  • Dodatek urlopowy.
  • Sporadycznie, możliwość nadgodzin i pracy w soboty
  • Możliwość przejścia na stały kontrakt po roku pracy (decyduje o tym docelowa firma)
  • 500 € bonusu za polecenie osoby, która przepracuje 3 miesiące
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Tygodniowy system wynagrodzeń
  • Dobre warunki mieszkaniowe(koszt pokoju jednoosobowego 110€/tydzień
  • Ubezpieczenie płatne €28/tydzień
  • Zatrudnienie w renomowanej firmie

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce „system rekomendacyjny”).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty: +48 515 233 504, +48 503 028 187

(Data aktualizacji: piątek, 24 marca 2023)