Oferty pracyElektryk - Elektronik - Niemiecka umowa
Elektryk - Elektronik - Niemiecka umowa Wertheim (Niemcy)
Elektryk - Elektronik - Niemiecka umowa Wertheim (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 28 marca 2023, do końca 1 dzień

Nasz niemiecki partner, szuka do pracy od zaraz elektroników, mechatroników, elektryków przemysłowych lub elektryków z doświadczeniem na maszynach sterowniczych. Gwarantujemy minimum 4 lata stacjonarnej pracy w jednym miejscu.

Twój zakres obowiązków

  • Budowa i okablowywanie skrzynek – szaf rozdzielczych oraz pulpitów sterowniczych
  • Przedłużanie kanałów kablowych oraz przewodów
  • Składanie maszyn i urządzeń do firmy Siemens, BMW

Pracodawca oferuje

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • gwarantowana stała praca min. 4 lata w jednym miejscu
  • bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do kuchni, łazienki oraz internetu
  • wynagrodzenie miesięczne na start 2419 € netto
    • po upływie 3 miesiąca 2480 € netto
    • po upływie 5 miesiąca 2590 € netto
    • po upływie 15 miesięcy 3091 € netto
  • pracę jednozmianową w pełnym wymiarze godzinowym
  • możliwość korzystania z zakładowej kantyny
  • bonus powitalny w wysokości 50 €
  • 200 € premii po przepracowaniu pierwszego miesiąca
  • 200 € premii za zwerbowanie kolegi / znajomego do pracy
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • punktualne wypłaty
  • płatny urlop, dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
  • opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, składki emerytalne, Kindergeld itp.)

Wymagania pracodawcy

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • ukończona szkoła w zawodzie Elektryka
  • doświadczenie na stanowisku Elektryka
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód (mile widziane)

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerami telefonów:

+48 34 35 02 159 lub +48 884 375 335

(Data aktualizacji: wtorek, 28 marca 2023)