Oferty pracyKierowca C
Kierowca C Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Waregem/ Zulte (Belgia)
Kierowca C Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Waregem/ Zulte (Belgia) Aplikuj Opublikowano 15 maja 2023, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego belgijskiego klienta dużej firmy transportowo – logistycznej zajmującej się zbieraniem, sortowaniem i kompletowaniem odzieży używanej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca kat. C

Miejsce pracy:  Antwerpen/Aalst, Belgia

Opis stanowiska:

  • zbiórka odzieży używanej z kontenerów umieszczonych na terenie miast.
  • ręczne opróżnianie kontenerów i załadunek na ciężarówkę.
  • dziennie: 10-20 lokalizacji (zawsze w tym samym rejonie).
  • około 2 razy w tygodniu zjazd na bazę w Waregem, w celu rozładunku naczepy.
  • specyfika pracy wymaga dobrej kondycji fizycznej.

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w zawodzie kierowcy.
  • prawo jazdy C z kodem 95.
  • dobra znajomość języka angielskiego, francuskiego lub holenderskiego.
  • karta kierowcy / cyfrowy tachograf.
  • dyspozycyjność.
  • ze względu na specyfikę pracy – dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • tydzień szkolenia z doświadczonym kierowcą.
  • wynagrodzenie w wysokości 13,82€ brutto/h.
  • 400€-500€ netto/tydzień w zależności od godzin.
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto.
  • premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego).
  • dodatek do stawki podstawowej: 1,45€/h netto.
  • pracę w wymiarze 38-60 godzin tygodniowo.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 95 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 145€/tydzień (pokój 1-osobowy).
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie.
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 15 maja 2023)