Oferty pracyMonter instalacji grzewczych, wentylacyjnych i sanitarnych (T/07/21)
Monter instalacji grzewczych, wentylacyjnych i sanitarnych (T/07/21) Weegree Gap, Francja (Francja)
Monter instalacji grzewczych, wentylacyjnych i sanitarnych (T/07/21) Weegree Gap, Francja (Francja) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2023, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 19 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Monter instalacji grzewczych, wentylacyjnych i sanitarnych

Miejsce pracy: Gap, Francja

Opis stanowiska:

  • Montaż przewodów ogrzewania podłogowego.
  • Montaż systemu wentylacyjnego VMC (ocynk).
  • Montaż urządzeń sanitarnych.
  • Montaż instalacji grzewczej (stal).

Co oferujemy:

  • Stawkę 17€ brutto/h.
  • Gwarancja stabilnej pracy.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez nas.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Zwrot kosztów dojazdu do Francji.
  • Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Solidności, dyspozycyjności samodzielności.

 Dodatkowym atutem będzie:

  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.
  • Prawo jazdy.
  • Znajomości języka francuskiego lub angielskiego.

 Dodatkowe informacje:

  • Praca od zaraz!
  • Kontakt telefoniczny: +48 539 198 299.

(Data aktualizacji: czwartek, 18 maja 2023)
inne

oferty pracodawcy

Staden (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Belgia (Belgia)