Oferty pracyPRACA DLA KIEROWCÓW W NIEMCZECH
PRACA DLA KIEROWCÓW W NIEMCZECH ImpactJob Różne Lokalizacje (Niemcy)
PRACA DLA KIEROWCÓW W NIEMCZECH ImpactJob Różne Lokalizacje (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2023, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C + E / KIEROWCA AUTOBUSU / KURIER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

KIEROWCA C+E

  • Przewóz załadunku (m.in. ziemia, kamienie, elementy betonowe, odpady poremontowe)

KIEROWCA AUTOBUSU

  • Prowadzenie autobusu zgodnie z rozkładem jazdy
  • Dbałość o stan techniczny pojazdu

KURIER

  • Dostarczanie paczek pod wskazany adres
  • Rozładunek i załadunek
  • Skanowanie paczek
  • Przyjmowanie zwrotów

WYMAGANIA:

  • Min. PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Udokumentowane min 3-letnie doświadczenie zawodowe jako kierowca kat C + E (warunek konieczny)
  • Karta kierowcy wraz z kodem 95 (warunek konieczny)

  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Udokumentowane min 3-letnie doświadczenie zawodowe jako kierowca kat D (warunek konieczny)

KURIER

  • Sprawność fizyczna (warunek konieczny)
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku kurier / pracownik magazynu
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Mile widziany własny samochód na wyjazd
  • PODSTAWOWA znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanej niemieckiej firmie
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • (KIEROWCA C+E: 14 euro brutto/ godzina + 28 euro netto diety/każdy przepracowany dzień; KIEROWCA AUTOBUSU: 13 euro brutto/ godzina + 40 euro netto diety/każdy przepracowany dzień; KURIER: 12,43 euro brutto/godzina; od 1.04.2023 STAWKA WZRASTA 13 euro brutto/godzina)
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 18 maja 2023)
inne

oferty pracodawcy

Gera (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Radevormwald (Niemcy)
Gmunden (Austria)