Oferty pracyStolarz
Stolarz Rotterdam (Holandia)
Stolarz Rotterdam (Holandia) Aplikuj Opublikowano 24 maja 2023, do końca 1 dzień

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA SP.J., lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Stolarz

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:
- prace stolarskie, wykańczanie wnętrz w drewnie i inne

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe
- mile widziane wykształcenie kierunkowe,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego lub niemieckiego
- mile widziany własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- uprawnienia VCA (mile widziane)

Oferujemy:
- holenderskie warunki zatrudnienia
- stawka: 12,50 euro netto/h
- pomoc w zakwaterowaniu
- pełen pakiet socjalny

(Data aktualizacji: środa, 24 maja 2023)