Oferty pracyMechanik samochodowy, od 34 – 40 CAD/h brutto, Edmonton, Alberta, Kanada
Mechanik samochodowy, od 34 – 40 CAD/h brutto, Edmonton, Alberta, Kanada Edmonton (Kanada)
Mechanik samochodowy, od 34 – 40 CAD/h brutto, Edmonton, Alberta, Kanada Edmonton (Kanada) Aplikuj Opublikowano 24 maja 2023, do końca 1 dzień

Wynagrodzenie:

34 – 40 CAD/ h brutto (uzależnione od doświadczenia)

Miejsce pracy:

Edmonton, Alberta, Kanada

Zakwaterowanie:

zorganizowane

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie od 34 – 40 CAD/ h brutto (uzależnione od doświadczenia)
  • stabilną umowę o pracę bezpośrednio z kanadyjskim pracodawcą
  • darmową opiekę medyczną
  • załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Kanadzie na koszt pracodawcy
  • pomoc w zorganizowaniu przylotu do Kanady i znalezieniu zakwaterowania
  • ośmiogodzinny czas pracy
  • możliwość pracy na stałe

OPIS STANOWISKA:

  • bieżące naprawy samochodów osobowych
  • diagnostyka i kompleksowa naprawa silników
  • wymiana wadliwych części na nowe
  • naprawa zawieszenia, układów hamulcowych, napędowych itp.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe: mechanika, diagnostyka lub elektrotechnika
  • doświadczenia w mechanice samochodowej min. 5 lat
  • umiejętność wyszukiwania usterek i ich usuwania
  • wiedza techniczna, znajomość podstaw mechaniki i elektromechaniki
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra organizacja pracy
  • staranność i zaangażowanie
  • punktualność
  • umiejętność pracy w zespole

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543

Dodatkowe informacje:

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2work z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

(Data aktualizacji: środa, 24 maja 2023)