Oferty pracyMONTER-SPAWACZ
MONTER-SPAWACZ Berkheim (Niemcy)
MONTER-SPAWACZ Berkheim (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 25 maja 2023, do końca 1 dzień

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

MONTER-SPAWACZ

Miejsce pracy: Niemcy – 88450 Berkheim
Nr. ref: MONT-SPAW/DE/2023

Opis stanowiska pracy:
- praca w firmie która zajmuje się dostosowywaniem samochodów do potrzeb osób z niepełnosprawnością
- spawanie (także punktowe) elementów stalowych (również ze stali nierdzewnej) metodami: MIG, MAG i TIG (firma nie wymaga certyfikatów spawalniczych)
- wstępny montaż poszczególnych elementów (np. podjazdów, blokad, uchwytów) i instalowanie ich w samochodach
- praca na podstawie rysunku technicznego
- stawka: 14,50 euro brutto/h + 40,00 euro netto diety dziennej

Wymagania:
- umiejętność spawania metoda MIG/MAG/TIG (nie są wymagane aktualne certyfikaty)
- doświadczenie zawodowe
- znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- prawo jazdy kat. B (samochód na wyjazd)

Oferujemy:
- niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony, zawarta przed wyjazdem
- ubezpieczenie oraz skladki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
- opieke polskojezycznego koordynatora
- mozliwosc pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych platnych od +25%
- platny urlop w wymiarze 25 dni w roku
- dodatek urlopowy i swiateczny (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
- platne dni ustawowo wolne od pracy
- premie za polecenie nowych pracowników
- odziez ochronna
- dostep do mobilnej aplikacji pracowniczej

Zainteresowany? Wyslij swoje aktualne CV wraz z zgoda na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy dodajac w temacie numer referencyjny: MONT-SPAW/DE/2023

(Data aktualizacji: czwartek, 25 maja 2023)