Oferty pracyOperator wózka widłowego UDT. Bezpośrednie zatrudnienie!
Operator wózka widłowego UDT. Bezpośrednie zatrudnienie! Legnica (dolnośląskie)
Operator wózka widłowego UDT. Bezpośrednie zatrudnienie! Legnica (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 26 maja 2023, do końca 1 dzień

Opis oferty pracy:

Miejsce pracy: Legnica
Oferta:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego klienta
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
• Praca w znanej, prestiżowej firmie
• Smaczne posiłki pracownicze na terenie zakładu
• Dogodna lokalizacja miejsca pracy
• Praca na pełny etat
Zadania:
• Obsługa wózka widłowego: załadunek/rozładunek
• Rozmieszczenie towarów w odpowiednich miejscach
• Przygotowywanie wysyłek do klientów
• Prowadzenie rejestru przepływu materiałów w systemie magazynowym
• Inwentaryzacja materiałów znajdujących się w magazynie
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na magazynie
• Uprawnienia na wózki widłowe (UDT)
• Umiejętność obsługi komputera i skanera
• Dobra organizacja pracy
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta dotyczy pracy stałej
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412)
Zainteresowanych osób zapraszamy do kontaktu do biura Manpower
Legnica ul. Wrocławska 43/2
tel. 668-689-469

(Data aktualizacji: piątek, 26 maja 2023)