Oferty pracyOrder picker, 11,99-15,92€ brutto/h, Venlo/Roermond, Holandia
Order picker, 11,99-15,92€ brutto/h, Venlo/Roermond, Holandia Venlo (Holandia)
Order picker, 11,99-15,92€ brutto/h, Venlo/Roermond, Holandia Venlo (Holandia) Aplikuj Opublikowano 26 maja 2023, do końca 1 dzień

Wynagrodzenie:

11,99-15,92€ brutto/h

Miejsce pracy:

Venlo/Roermond, Holandia

Zakwaterowanie:

zorganizowane

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • wynagrodzenie: €11,99 - €15,92 brutto/h
  • dodatek zmianowy: od 25% - 45%
  • 25 dni płatnego urlopu
  • 8,33% dodatku urlopowego
  • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo
  • 3 daniowe posiłki w cenie od €5 - €7.50
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • praca na magazynie, w którym produktem jest głównie odzież
  • układanie pudełek na paletach, skanowanie i etykietowanie produktów
  • pakowanie i przygotowanie do wysyłki
  • prace około-magazynowe
  • praca na 2 zmiany

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • chęć do rozwoju
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • gotowość do pracy na zmiany i w weekendy
  • dokładność i sumienność

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543

Dodatkowe informacje:

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2work z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

(Data aktualizacji: piątek, 26 maja 2023)