Oferty pracyElektryk - pomocnik elektryka (Niemcy)
Elektryk - pomocnik elektryka (Niemcy) Norymberga I Okolice (Niemcy)
Elektryk - pomocnik elektryka (Niemcy) Norymberga I Okolice (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 27 maja 2023, do końca 1 dzień

GM – Agencja Pracy to firma którą tworzy zespół o wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy rekrutację dla niemieckiej firmy, która istnieje już długi czas na niemieckim rynku pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk - pomocnik elektryka
Opis stanowiska:

· praca jako elektryk budowlany, elektromonter lub elektryk przemysłowy

Wymagania:

· minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)

· doświadczenie na stanowisku Elektryka

· prawo jazdy kat. B

· własny samochód (mile widziane)

Oferujemy:

· umowę o pracę zawartą z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach

· długoterminową współpracę

· zakwaterowanie

· pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach

· stawkę godzinową od 13,50 - 17 €

· dietę dzienną 50 - 60 €

· możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

· punktualne wypłaty

· 24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)

· odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

· opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego

· pomoc w przyporządkowaniu odpowiedniej klasy podatkowej

· świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)

CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy składać na nasz adres mailowy

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska „Elektryk”

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod

Numerem tel: +48 531 809 729

(Data aktualizacji: sobota, 27 maja 2023)