Oferty pracyCieśla szalunkowy
Cieśla szalunkowy Wiedeń (Austria)
Cieśla szalunkowy Wiedeń (Austria) Aplikuj Opublikowano 30 maja 2023, do końca 1 dzień

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA SP.J., lider na rynku pośrednictwa pracy (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
- wszystkie prace związane z szalunkami

Wymagania:
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- austriackie warunki zatrudnienia
- stawka: 15,29 euro brutto/h + diety w wysokości 26,40 euro netto na dzień roboczy
- mieszkanie nieodpłatne lub 15,00 euro netto na dzień roboczy dodatku na mieszkanie
- 13, 14 pensja w zależności od branży zatrudnienia

Co nas wyróżnia ?
Jesteśmy na rynku ponad 10 lat.
Pomagamy załatwić E106 dla pracownika i najbliższych oraz spraw formalnych w Austriackiej Kasie Chorych.
Listy z BUAK-u to dla nas również pestka.
Co tygodniowe zaliczki załatwiamy w mig.

Nasze Motto ,,Z NAMI WYJEDZIESZ I SIĘ NIE ZAWIEDZIESZ''

(Data aktualizacji: wtorek, 30 maja 2023)