Oferty pracyAsystent d.s. zakupów i jakości
Asystent d.s. zakupów i jakości Puławy (lubelskie)
Asystent d.s. zakupów i jakości Puławy (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 31 maja 2023, do końca 1 dzień

Branża: Produkcja

Dla naszego klienta Allia Sp. z o.o. w Końskowoli szukamy Asystent d.s. zakupów i jakości

Firma ALLLIA SP. Z O.O. (dawniej PRITIP) została stworzona w 1998 r.
Allia działa w przemyśle spożywczym, kosmetycznym, chemicznym, farmaceutycznym, petrochemicznym, gazowym i energetycznym.

Obowiązki:

  • współpraca z inżynierami w realizacji zadań, zakupach i jakości,

  • współpraca w zakupach materiałów i prefabrykatów,

  • współpraca z dostawcami i kooperantami,

  • współpraca w realizacji dokumentacji końcowej,

  • współpraca w sprawach jakości,

  • sprawdzanie rozbieżności między zamówieniami a dostawami

Wymagania:

• wykształcenie techniczne,

• doświadczenie we współpracy z podwykonawcami i inwestorami,

• samodzielność, odpowiedzialność,

• znajomość obsługi komputera, pakiet office, (Autocad),

• prawo jazdy kat. B.

znajomość języka angielskiego

Z naszej strony oferujemy:

  • Pracę na pełen etat,

  • Praca dla młodych nie wymagamy doświadczenia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 4500 PLN

  • Dobrą atmosferę w pracy,

  • Firmowe karty podarunkowe,

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia

(Data aktualizacji: środa, 31 maja 2023)