Oferty pracyPraca szuka młodszego referenta ds. administracji
Praca szuka młodszego referenta ds. administracji Szczecin (zachodniopomorskie)
Praca szuka młodszego referenta ds. administracji Szczecin (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 1 czerwca 2023, do końca 1 dzień

Poszukujemy dla naszego klienta z Enea serwis S.A pracownika na stanowisko:Młodszego referenta ds. administracyjno-biurowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w branży administracyjnej minimum 1 rok

  • Wykształcenie średnie (wyższe w branży administracyjnej będzie dodatkowym atutem)

  • Znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel, Word

  • Prawo jazdy kat. B

    Zakres obowiązków:

  • Wystawianie faktur sprzedaży

  • Prowadzenie rejestrów i wymaganej dokumentacji

  • Rozliczenie powierzonych zadań

  • Przygotowanie materiałów informacyjnych

  • Sporządzanie raportów i sprawozdań w zakresie zgodnym z wytycznymi

  • Archiwizacja dokumentów

  • Przygotowanie dokumentów dotyczących realizowanych zleceń

  • Wykonywanie innych poleceń przełożonych w granicach określonych rodzajem powierzonej pracy

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat

  • Pracę biurową

  • Przyjemne godziny pracy – 7-15

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, nawet 4500 zł brutto

  • Dobrą atmosfera w miejscu pracy

  • Dodatek do karty Multi Sport

  • Udział w szkoleniach poszerza poszerzających wiedzę i umiejętności.

  • Praca stacjonarna

(Data aktualizacji: czwartek, 1 czerwca 2023)