Oferty pracyKOMISJONER ART. SPOŻYWCZYCH Z J. ANGIELSKIM
KOMISJONER ART. SPOŻYWCZYCH Z J. ANGIELSKIM ImpactJob Werda (Niemcy)
KOMISJONER ART. SPOŻYWCZYCH Z J. ANGIELSKIM ImpactJob Werda (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 1 czerwca 2023, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KOMISJONER ART. SPOŻYWCZYCH Z J. ANGIELSKIM

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Komisjonowanie art. spożywczych na dziale z suchą żywnością za pomocą skanera
  • Wykładanie towaru na regały
  • Zbieranie zamówień

WYMAGANIA:

  • Gotowość do pracy 2-zmianowej (zmiana poranna i popołudniowa, możliwe zmiany nocne)
  • Min. PODSTAWOWA znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (14 euro brutto/godzina + 25% dodatku za pracę w godzinach nocnych)
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Możliwość pracy dla PAR
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 1 czerwca 2023)
inne

oferty pracodawcy

Idar-Oberstein (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Okolice Koblentz (Niemcy)