Oferty pracyMłodszy referent ds. administracji ENEA
Młodszy referent ds. administracji ENEA Szczecin (pomorskie)
Młodszy referent ds. administracji ENEA Szczecin (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 1 czerwca 2023, do końca 1 dzień

Młodszy referent ds. administracji ENEA Miejsce pracy - Szczecin ENEA

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe w branży administracyjnej minimum 1 rok
  • Wykształcenie średnie (wyższe w branży administracyjnej będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel, Word
  • Prawo jazdy kat. B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Prowadzenie rejestrów i wymaganej dokumentacji
  • Rozliczenie powierzonych zadań
  • Przygotowanie materiałów informacyjnych
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań w zakresie zgodnym z wytycznymi
  • Archiwizacja dokumentów
  • Przygotowanie dokumentów dotyczących realizowanych zleceń
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonych w granicach określonych rodzajem powierzonej pracy

OFERUJEMY:

  • Pracę na pełen etat
  • Pracę biurową
  • Przyjemne godziny pracy – 7-15
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, nawet 4500 zł brutto
  • Dobrą atmosfera w miejscu pracy
  • Dodatek do karty Multi Sport
  • Udział w szkoleniach poszerza poszerzających wiedzę i umiejętności.

Zainteresowanych prosimy o składanie CV na adres e-mail:

adrian intemporis.net

W razie pytań proszę dzwonić:

+48 517 570 043

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

(Data aktualizacji: czwartek, 1 czerwca 2023)