Oferty pracyPraca przy produkcji drzwi (drewnianych) (CH/03/23)
Praca przy produkcji drzwi (drewnianych) (CH/03/23) Weegree Francja, Saint Chaptes (Francja)
Praca przy produkcji drzwi (drewnianych) (CH/03/23) Weegree Francja, Saint Chaptes (Francja) Aplikuj Opublikowano 2 czerwca 2023, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 19 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Praca przy produkcji drzwi i okien

Miejsce pracy: Francja, Saint Chaptes

 Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się produkcją okien i drzwi.
  • Przygotowanie materiałów, docinanie, montowanie, szklenie.
  • Możliwa praca na centrum obróbczym CNC (przyuczenie na miejscu).
  • Praca na rysunku technicznym.

 Wymagania:

  • Doświadczenia w podobnej pracy produkcyjnej.
  • Znajomość języka francuskiego lub angielskiego min. na poziomie podstawowym.

 Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2100-2250€ netto/m-c.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zwrot kosztów dojazdu do Francji.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: + 48 539 198 299.
  • Praca od zaraz!

(Data aktualizacji: piątek, 2 czerwca 2023)
inne

oferty pracodawcy

Okolice Waregem (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Bullingen (Belgia)