Oferty pracyMALARZ PROSZKOWY (branża motoryzacyjna), 16,70€ brutto/h, Koningshooikt, Belgia
MALARZ PROSZKOWY (branża motoryzacyjna), 16,70€ brutto/h, Koningshooikt, Belgia Koningshooikt (Belgia)
MALARZ PROSZKOWY (branża motoryzacyjna), 16,70€ brutto/h, Koningshooikt, Belgia Koningshooikt (Belgia) Aplikuj Opublikowano 5 czerwca 2023, do końca 1 dzień

Wynagrodzenie:

16,70€ brutto/h

Miejsce pracy:

Koningshooikt, Belgia

Zakwaterowanie:

zorganizowane

OFERUJEMY

  • umowę o pracę na belgijskich warunkach
  • stawkę 16,71€ brutto/h
  • gwarantowane 39 godzin pracy tygodniowo
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo 530€ netto
  • zakwaterowanie płatne 145€ (pokój jednoosobowy), 95€ (pokój dwuosobowy)
  • premia roczna w wysokości 8,27% rocznych zarobków brutto
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
  • bon żywnościowy o wartości 7,70€  brutto za każdy przepracowany dzień (wkład własny pracownika 1,10€)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • nanoszenie powłok lakierniczych metodą proszkową na dużych i małych elementach autokarów
  • oczyszczanie, odtłuszczanie usuwanie kurzu, rdzy  oklejanie, zabezpieczanie
  • wizualna kontrola jakości wytworzonych elementów
  • obsługa urządzeń lakierniczych

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • doświadczenie jako malarz proszkowy
  • wyksztalcenie zawodowe o kierunku malarz-lakiernik
  • znajomość powierzchni karoserii w branży automotive mile widziana
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat B

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543

Dodatkowe informacje:

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2work z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 5 czerwca 2023)