Oferty pracyPracownik/ca produkcji podzespołów elektronicznych (Eindhoven, NL)*tylko dla osób z prywatnych mieszkań
Pracownik/ca produkcji podzespołów elektronicznych (Eindhoven, NL)*tylko dla osób z prywatnych mieszkań Eindhoven (Holandia)
Pracownik/ca produkcji podzespołów elektronicznych (Eindhoven, NL)*tylko dla osób z prywatnych mieszkań Eindhoven (Holandia) Aplikuj Opublikowano 5 czerwca 2023, do końca 1 dzień

Dla międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją oraz montażem komponentów elektronicznych, poszukujemy osób do prac montazowych / produkcyjnych.

Lokalizacja: Eindhoven, NL

TYLKO DLA OSÓB Z PRYWATNYCH MIESZKAŃ!

Oferujemy:

• Stawka godzinowa brutto wynosi:

15,53 eu/brutto/godzinę + wakacyjne i urlopowe,

• Nadgodziny płatne 125%,

• Praca w systemie 2-zmianowym,

• Zwrot kosztów dojazdu do i z pracy,

• Możliwość kontraktu bezpośrednio przez zakład,

• Posiłki (lunch), owoce oraz siłownia dla pracowników,

• Cotygodniowe pensje,

• Holenderska umowa o pracę,

• Wsparcie koordynatorów polskojęzycznych,

Obowiązki:

• Montaż, produkcja, kontrola jakości (w zależnosci od działu) różego rodzaju podzespołów elektronicznych,

Wymagania:

• własne zakwaterowanie w Eindhoven lub okolicy oraz własny transporrt do pracy,

• dobra znajomość języka angielskiego

• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,

Tel: (+) 48 602 176 444

Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami.

W treści CV, prosimy o umieszczenie następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AP Grupa w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę. Oświadczam, iż administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa”

Uprzejmie informujemy: Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celu realizacji procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy o skierowanie do pracy za granicą na podstawie art. 6 ust. 1. lit. A i B. RODO. Administratorem Państwa danych osobowych będzie AP Grupa z siedzibą w Opolu, ul. Budowlanych 50, 45-123 Opole. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na ap-grupa.pl (Polityka Prywatności).

AP Grupa (KRAZ 23229) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji pracowników.

Ogł.: praca tymczasowa

(Data aktualizacji: poniedziałek, 5 czerwca 2023)